Dopřejte si dokonalou zimní dovolenou plnou skvělých zážitků

Přemýšlíte, co podniknete letos v zimě? Co byste řekli na lyžování Kranjska Gora? Místo přímo stvořené nejen pro zimní sporty, ale také pro objevování přírody a k tomu hned několik kilometrů od hranic s Rakouskem a s Itálií, kde můžete zažít spoustu zážitků, na které budete vzpomínat po celý život. Tato malá, ale přitom velmi živá horská vesnička je jednou z našich skvělých nabídek na Vaši zimní dovolenou a nejen to, dokonce je vhodná i pro letní dovolenou.

Slovinsko

Každopádně Kranjska Gora lyžování si jistě užije celá Vaše rodina. Nezáleží na tom, jestli se chystáte na romantickou dovolenou jen ve dvou či na rodinnou dovolenou s Vašimi dětmi, protože si u nás užijete naprosto všichni. Stačí si jen vybrat správný a vhodný typ ubytování, které Vám nejvíce vyhovuje, a které také obsahuje i další služby, které by Vám mohly zpříjemnit Váš pobyt, jako je například sauna, tenisová hala, bazénový komplex či třeba noční klub či bar.
I noční lyžování Kranjska Gora je skvělým a přímo nezapomenutelným zážitkem, který si u nás můžete prožít na vlastní kůži. Kromě toho u nás můžete provozovat i další zimní sporty, pro nadšence a obdivovatele snowbordingu máme připravenou i školu tohoto skvělého zimního sportu. Pro Vaše děti je připravena také škola lyžování.

lyžování

Sjezdovky jsou dokonale a pravidelně udržované, najdete zde jak snadné, tak středně náročné a také obtížné trasy. Kromě toho zde na Vás čeká lanovka i sedačková lanovka a v neposlední řadě i bobová dráha. Kromě lyžování Kranjska Gora si můžete v tomto malebném prostředí užít i nádherných a jedinečných nejen přírodních, ale také kulturních památek. Okolí je plné míst, která můžete objevovat ve volných chvílích.

Kranjska Gora lyžování, snowbording, bobování a další sportovní vyžití, kulturní a přírodní památky, prostě všechno, co ke správné dovolené patří, to všechno Vám nabízíme my.