Malý vs. velký penis


Muži se odjakživa ženám smějí za jejich ješitnost a touhu být dokonalé. Podle nich se ženy neustále porovnávají mezi sebou či se svými sokyněmi a dělají si tak zbytečné starosti. Muži svůj vzhled neřeší. Aspoň to tvrdí. Avšak i mužská ješitnost občas zažehne plamen. Jedna věc je jim nesmírně blízká. Jejich mužství! Na to velké pozor. Pánové se poměřují už od školky v tom, kdo dál domočí, kdo měl dřív erekci nebo kdo má větší penis. Dělají to hlavně na místech, kde se vyskytují nazí. A tím jsou veřejné sprchy. Odtud vznikl i název https://www.erex24.cz/syndrom-panskych-sprch.php.

chlap

Mužské ješitnost

Kdo jak má velké nádobíčko je žhavým tématem dne. Muži jsou až posedlý jeho existencí. A sami dokážou udělat z komára velblouda. Sami sobě jsou těmi největšími nepřáteli. Neustále hodnotí jeho šířku, délku, tvrdost ztopoření a schopnost výdrže. Nedaří-li se jim v posteli, přisuzují to svému penisu. Na svou neschopnost pochopit ženské tělo, ani nepomyslí. Přitom ženám na velikosti nezáleží.

Sebevědomí

Neustále tak poměřují své síly s druhými. Pokud se málo sebevědomému muži naskytne pohled na obdařeného druha, je jeho sebevědomí ihned téměř na nule. Propadne do deprese a začne dokolečka poměřovat svůj úd v klidném a ztopořeném stavu. Jsou tak dobrým terčem pro koupi nejrůznějších produktů zaručující zvětšení penisu za jeden týden anebo podstoupí chirurgický zákrok.

veganza-store-doplnky-728x90-1494258574.jpg

model

Rekordman Rasputin

Průměrný úd měří 16 cm. Muži si stále přejí něco kolem 20 cm. Tuto velikost má pouze 5% populace. Řadí se k nim hlavně pornoherci. Známí jsou John Holmes, Rocco Sifrredi. Mezi světového rekordmana patří ruský Rasputin. Někdejší milovník a samec carského dvora. Jeho penis byl po jeho smrti vypreparován a změřen. Úctyhodných 29 cm. Světový rekord. Dosud nepřekonaný.

Co pomůže

Postižený tímto syndromem, může své stavy zlepšit psychoterapií. Pomůže také ostříhat pubické ochlupení a vytrénovat břišní svalstvo. Člověk hned vypadá přitažlivěji a penis se opticky zvětší. A občas i taková malá změna udělá velký zázrak.
Nedejte na pověry, že každý černoch má v kalhotách kobru, a že velikost nohy představuje velikost vašeho mužství. Není to pravda. Mějte se rádi ve své přirozené podobě a naučte se um dobrého milovníka. 

Malý vs. velký penis
Ohodnoťte příspěvek