Vybavte se kvalitní praktickou technikou


velká nerezová kuchyně

Máte-li restauraci nebo jiné stravovací zařízení, ve kterém se vyvařuje ve velkém, jistě se bude hodit nabídka odhttp://www.gastrojindra.cz/multifunkcni-michaci-kotle-metos/  tedy nabídka míchacích kotlů, které velmi pomohou vašim kuchařům při zpracování velkého množství surovin.

Polévka, kaše nebo těsto? Nic není problém

Praktické chytré míchací kotle Combi se používají zejména k jemnému míchání polévek, připravuje se v nich třeba také bramborová kaše, drtí se v nich maso nebo je možné v nich míchat těsto na knedlíky nebo jiná jídla. Také díky teplotě do 120 C se v nich připravují základy pokrmů typu guláš, kari, ragú, rozličné typy jíšek nebo se v nich může i smažit cibulka. Stejně tak je možné na přání míchací kotle za příplatek vybavit chlazením umístěném přímo v plášti kotle. Tento druh kuchyňského robota má mnoho různých využití a díky svému profesionálnímu technickému vybavení je výborným pomocníkem i při složitějších přípravách pokrmů.

Vyberte si typ, který nejvíce v kuchyni využijete

Výběr míchacího kotle z nabídky http://gastrojindra.cz/multifunkcni-michaci-kotle-metos/vám umožní zaměřit se především na druh pokrmů, které jsou nejčastěji z vašeho gastronomického zařízení v distribuci. Můžete si vybrat typ Proveno, který je plně programovatelný a to pro použití i bez obsluhy. Typ Culino Combi zase umožní plně využít integrovaného mixeru umístěného na dně nádoby. Viking Combi umožňuje praktické tepelné i hnětací zpracování, neboť je především zaměřen na profesionální a všestrannou přípravu pokrmů. Tento typ je příjemným pomocníkem i do školních jídelen nebo velkokapacitních kuchyní.

Materiál, ze kterého jsou míchací kotle vyrobeny, je velmi odolný, stálý a příjemně udržovatelný

Po shlédnutí nabídky http://gastrojindra.cz/multifunkcni-michaci-kotle-metos/zjistíte, že většina komponentů a také samotné kotle jsou vyrobeny z nerezového odolného materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost i při velkém množství používání a to po mnoho let.
 
Vyberte si nejlepší kvalitu vybavení a vařte profesionálně se šikovnými pomocníky v podobě praktických kuchyňských robotů.

kuchař, panáček, nádoba